Klima Servisi

 

Güven, kalite ve müşteri memnuniyeti parolası ve alanında uzman teknik servis elemanları ile klima montajı ve bakımı hizmeti vermekteyiz. Güvenilir bir şekilde klima montajı ve bakımı yaptırmak ya da klimanızda yer alan bir arızayı çözümleyebilmemiz için bir alo demeniz yeterli.

Klima montajında, cihazınız için en ideal montaj yerini belirlendikten sonra  ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alınır, bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlanır. Emek teknik ısıtma ve soğutma sistemleri olarak; montaj kuralları dahilinde gerçekleştirdiğimiz  işlemlerle cihazınızın kapasitesinin ve verimliliğinin korunmasını sağlıyoruz.

Klimanızı ekstra enerji harcamaktan kurtarmak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlamak amacıyla; markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.

Arnavutköy Klima servisi

Avcılar Klima servisi

Bağcılar Klima servisi

Bahçelievler Klima servisi

Başakşehir Klima servisi

Beylikdüzü Klima servisi

Büyükçekmece Klima servisi

 

 

Esenyurt Klima servisi

Eminönü Klima servisi

Gaziosmanpaşa Klima servisi

Güngören Klima servisi

Hadımköy Klima servisi

Haznedar Klima servisi

 

 

 

 

Yenibosna Klima servisi

Yayla Klima servisi

Küçükçekmece Klima servisi

Merter Klima servisi

Sefaköy Klima servisi

Silivri Klima servisi

Çatalca Klima Servisi

 

 

 Posted by at 10:20 am