Kombi Servisi

 

 Kombi Servisi
0212 601 17 67

 Kombi servisi, (0212) 601 17 67 numaralı telefondan YAMAK SERVİS HİZMETLERİ adı altında siz değerli kullanıcılarımıza özel Kombi kombi servis hizmeti sunmaktadır. ’nin Tüm İlçelerine  gezici mobil servis ekipleri ile en kısa sürede servis hizmeti sunmayı prensip edindik.

Kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında kombi bakımı yaptırmanızı öneririz. Özellikle kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor ise felaket demektir.  Uzun yıllar boyunca çalışan  kombi ve petekler zamanla suyun sirkülasyon yapmasına engel olmaktadır.  Kombi servisi, olarak özellikle bakım yapılmamış cihazlarda sıkça karşılaşılan bir problemdir.  Kombi çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa, kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa,kombi sık sık devreye girip çıkıyorsa, kombi de sorun var demektir. Ya da radyatörlerin iç kısımları zamanla kireçlenmiş veya çamur tabakası dolmuş olabilir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olması için yeterli bir sebeptir.

 Kombi servisi, olarak hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımı yapılması gereken cihazlardır.  Kombi kombi bakımınızı zamanında ve uzman ekiplere yaptırırsanız mağdur duruma kalmazsınız.  kombinizi çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.

 Kombi servisi, kombi arızaları için çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa, kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa,  sık sık devreye girip çıkıyorsa kombi de problem var

Klima Ve Kombi ürünlerine Özel Hizmet Vermekteyiz. Yetkili Servis Değiliz.

 Demirdöküm Kombi Servisi   Baymak Kombi Servisi   Alarko Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi    Baykan Kombi Servisi   Beretta Kombi Servisi
Ferroli Kombi Servisi   İmmergas Kombi Servisi   Protherm Kombi Servisi
Vaillant Kombi Servisi

 

 Posted by at 10:24 am