Eyl 042018
 

Pfannenberg Servisi

0850 304 59 59

Pfannenberg servisi olarak sizlerin hizmetine devam ediyoruz. Tüm müşterilerimiz için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Pfannenberg servisievinizde ve işyerinizdeki tüm cihazlarınız için hizmet veriyor. Pfannenberg servisi olarak Klima servisi hizmeti vermekteyiz.

Pfannenberg servisi olarak tüm hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamında ve güvencemiz altındadır. Pfannenberg servisi servisi olarak buzdolabınız soğutma sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız hiç sorun etmeyin  0850 304 59 59 numaralı çağrı merkezimiz hizmetinizdedir. Pfannenberg servisi olarak tüm hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sizlere profesyonel ve zengin servis zincirimiz ile hizmetinizdeyiz.

Pfannenberg servisi olarak tüm halkına hizmet sunuyoruz.  Tüm hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamında olmakla beraber tüm parça ve işçilik garanti kapsamındadır.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)