Nis 132018
 

Tekirdağ Klima Servisi

0850 304 59 59

Tekirdağ Klima servisi olarak sizlerin hizmetine devam ediyoruz. Tekirdağ ilçesinde ikamet eden tüm müşterilerimiz için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Tekirdağ Klima servisievinizde ve işyerinizdeki tüm cihazlarınız için hizmet veriyor. Tekirdağ`de Klima servisi olarak Kombi, Petek temizliği Ve  Klima servisi hizmeti vermekteyiz.

Tekirdağ Klima servisi olarak tüm hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamında ve güvencemiz altındadır. Tekirdağ Klima servisi olarak buzdolabınız soğutma sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız hiç sorun etmeyin  0850 304 59 59 numaralı çağrı merkezimiz hizmetinizdedir. Tekirdağ`de Klima servisi olarak tüm hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sizlere profesyonel ve zengin servis zincirimiz ile hizmetinizdeyiz.

Klima servisi olarak Tekirdağ ilçesinin tüm halkına hizmet sunuyoruz. Kombi Ve Petekleriniz ile ilgili bir sorun var ise  bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamında olmakla beraber tüm parça ve işçilik garanti kapsamındadır.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)